Szanowni Państwo!
Jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek porady lub leczenia stomatologicznego to jesteście mile widziani w naszym gabinecie. Spotkacie się Państwo z należytym szacunkiem i właściwym postępowaniem dotyczącym poprawy swojego uzębienia, wyglądu a zatem i zdrowia. Nasz zespół cechują: pasja, spokój, cierpliwość, uczciwość, wiedza, doświadczenie, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista. Staramy się, aby nasze usługi były wysokiej jakości- przykładamy wiele starań do właściwej metodyki pracy, przejrzystości leczenia, zrozumienia potrzeb pacjenta, dbałości o estetykę i funkcjonalność naszych prac. Naszym celem jest leczyć w taki sposób jak chcielibyśmy sami być leczeni.
W naszym gabinecie możecie Państwo spotkać:

Lekarz Stomatolog - Dentysta Paweł Miazga
Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej z roku 2001. Od 2004 roku założyciel firmy "Miazga- Stomatologia Mikroskopowa". Leczenie, które państwu proponuje jest poparte ponad 15 latami doświadczenia, licznymi kursami, konferencjami i przede wszystkim pasją z jaką wykonuje swoją pracę.

dentysta kraków
Lekarz Stomatolog - Dentysta Anna Kłosińska
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, w roku 2007 ukończyła Oddział Stomatologii. Odbyła roczny staż w Miejskim Centrum Stomatologii w mieście Kraków, gdzie w latach 2008-2013 zatrudniona była na stanowisku Młodszy Asystent. Od 2012 r prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską. Obecnie współwłaściciel firmy Miazga- Stomatologia Mikroskopowa.
dentysta kraków
Asystentka Stomatologiczna Katarzyna Sobczuk-Koc
Wykształcenie zdobyła na studiach wyższych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej oraz studiach uzupełniających na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku "Ekonomia". Dodatkowo ukończyła Szkołę Medyczną "Omega" w Lublinie na kierunku Asystentka Stomatologiczna i zakończyła ją najlepszym wynikiem wśród zdających egzamin państwowy. Jej sumienna praca od początku istnienia firmy przyczyniła się w znacznym stopniu do wszystkich mniejszych i większych sukcesów, które odniósł nasz gabinet dentystyczny.
gabinet dentystyczny kraków
gabinet dentystyczny kraków
Asystentka Stomatologiczna Oliwia Jarmarkier
Asystentka Stomatologiczna Beata Flis
Back to Top